Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Uwaga! Zmiana siedzib Obwodowych Komisji Wyborczych - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Uwaga! Zmiana siedzib Obwodowych Komisji Wyborczych

W związku ze zmianą siedzib Obwodowych Komisji Wyborczych Nr 1 oraz Nr 3 w Niemczy, proszę zapoznanie się z obwieszczeniem Burmistrza Miasta i Gminy w Niemczy z dnia 15 czerwca 2020 r. w sprawie numerów i granic obwodów głosowania oraz siedzib Obwodowych Komisji Wyborczych.

Siedziba Obwodowej Komisji Nr 1 w Niemczy w Szkole Podstawowej  ul. B. Chrobrego 25 została przeniesiona do Klubu Senior+ ul. Ogrodowa 1.

Siedziba Obwodowej Komisji Nr 3 w Niemczy w Domu Pomocy Społecznej ul. Kolejowa 14-16 została przeniesiona do Szkoły Podstawowej  ul. B. Chrobrego 25.

obwieszczenie_o_obwodzie_020207