Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Wakacje z Niemczą, prezentujemy kolejne zdjęcia. Konkurs trwa do 31 sierpnia. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Wakacje z Niemczą, prezentujemy kolejne zdjęcia. Konkurs trwa do 31 sierpnia.

Zdjęcia do naszego KONKURSU WAKACJE Z NIEMCZĄ nadesłała Maja Wasiuczyńska:

KONKURS WAKACJE Z NIEMCZĄ

Podczas festynu z okazji Dnia Dziecka, uczestnicy konkursów oraz osoby aktywnie zaangażowane w przebieg imprezy otrzymały koszulki z wizerunkiem naszej Baszty Miejskiej.

Zgodnie z zamysłem Burmistrza Jarosława Węgłowskiego koszulki z Basztą Miejską mają posłużyć promocji Niemczy. W tym celu, jak poinformowano podczas festynu, ogłoszony został konkurs pod nazwą:   Konkurs fotograficzny Wakacje z Niemczą.

Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta i Gminy w Niemczy oraz Niemczański Ośrodek Kultury. Obie te instytucje zadbają o powołanie komisji oceniającej oraz zdecydują o przyznaniu nagród.

Celem konkursu jest promocja Gminy Niemcza oraz jej zabytków, ze szczególnym uwzględnieniem widniejącej na koszulce Baszty Miejskiej.

Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie zdjęć z wakacji, na którym będzie można zobaczyć uczestnika konkursu, w koszulce z Basztą, w ciekawym miejscu w Polce bądź poza jej granicami.

Informujemy, że zdjęcia (w dowolnej ilości)  należy przesyłać na adres:

nok@nok.niemcza.pl lub rkukula@um.niemcza.pl

Bardzo prosimy by w emailu podać imię i nazwisko uczestnika, dołączyć  zgodę na publikację zdjęcia ( w przypadku dzieci – zgodę na publikację zdjęcia podpisują rodzice) oraz adres zamieszkania i telefon kontaktowy.

Zdjęcia będziemy publikować na stronie Niemczy: (www.um.niemcza.pl). a po zakończeniu konkursu podczas Dni Niemczy zaplanowanych na 24 września, odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród.

Poniżej  zdjęcia, które nadesłała Maja Wasiuczyńska

Bardzo dziękujemy zapraszamy do obejrzenia zdjęć biorących udział w: „Konkursie fotograficznym Wakacje z Niemczą”: