Home / Aktualności / Czas wolny / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: Renata Kukuła

Wakacyjne czwartki – udany pomysł na wakacje relacja z 11 sierpnia

Nasze wakacyjne czwartki przyciągają wielu chętnych do udziału w zabawach oraz konkurencjach sprawnościowych.

Kolejny czwartek pokazał, że dzieciaki są bardzo chętne do udziału w konkurencjach sprawnościowych, jednak jak się okazuje nie jest im łatwo sprostać wymaganiom. Choć konkurencje są proste i często oparte o tradycyjne zabawy podwórkowe. Po kilku podejściach widać pozytywne efekty i wyraźne postępy. Czwartki pokazują, że naszym dzieciakom bardzo potrzebne są wszelkiego rodzaju zabawy grupowe, gry sprawnościowe.  Wszyscy ambitnie walczą o punkty. Podczas zajęć czwartkowych nasze dzieciaki odwiedził Burmistrz Jarosław Wegłowski.

Już dzisiaj informujemy, że wszyscy uczestnicy konkurencji sportowych zostaną nagrodzeni za wytrwałość, udział w zajęciach oraz sukcesy. Wszyscy zostaną też poinformowani o wynikach i przyznanych nagrodach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wakacyjnego czwartku w dniu 11 sierpnia 2022 r.