Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wspólnie z EY zaprasza na bezpłatne webinarium: Wyzwania podatkowe u progu 2021 - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z EY zaprasza na bezpłatne webinarium: Wyzwania podatkowe u progu 2021

które odbędzie się 20 października br. o godzinie 10:00.

Zapraszamy na webinar podatkowy, podczas którego eksperci z EY przedstawią najważniejsze wyzwania podatkowe z jakimi muszą zmierzyć się Spółki w nadchodzących miesiącach. Począwszy od pliku JPK zastępującego deklarację VAT po zmiany w zakresie funkcjonowania w Polskiej Strefie Inwestycji oraz w Specjalnych Strefach Ekonomicznych. Przełom 2020 i 2021 roku obfitował będzie w szereg nowych obowiązków, których niedopełnienie bądź niewłaściwa realizacja mogą skutkować odpowiedzialnością osobistą osób odpowiedzialnych za rozliczenia podatkowe. W trakcie webinaru, zwrócimy Państwa uwagę na najistotniejsze kwestie oraz sprawy, które będą wypełniać agendę podatkową w najbliższym czasie.

Agenda spotkania:

– Wyzwania w zakresie raportowania VAT w formie JPK_V7M (vdek)

– Ostatni moment na sfinalizowanie dokumentacji cen transferowych

– Nadchodzące zmiany podatkowe:

– Zmiany przepisów dotyczących Polskiej Strefy Inwestycji

– Polityka podatkowa i nowe obowiązki raportowe

– Pobór podatku u źródła od dochodów pasywnych

– Strukturyzacja opodatkowania CIT w PSI/SSE:

– Amortyzacja a zwolnienie CIT

– Ulga robotyzacyjna

– Ulga na działalność badawczo-rozwojową

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Michał Lesiuk – Partner w Dziale Doradztwa Podatkowego EY.
Kompleksowo wspiera klientów korporacyjnych. Kieruje działem podatkowym EY w biurach regionalnych w Katowicach, Krakowie i Wrocławiu. Lider Działu Doradztwa dla Branży Motoryzacyjnej w Polsce.

Agnieszka Śliwa  – Manager w Zespole Podatków Korporacyjnych w Dziale Doradztwa Podatkowego EY.
Doradca podatkowy z 10 – letnim doświadczeniem obejmującym świadczenie profesjonalnych usług dla międzynarodowych i krajowych grup kapitałowych oraz dla podmiotów z sektora publicznego.

Poniżej link do rejestracji: