Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Walentynkowa niespodzianka od dzieci z OPS Niemcza - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Walentynkowa niespodzianka od dzieci z OPS Niemcza

Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Niemczy Agnieszka Musiała wraz z pracownikami oraz dziećmi uczestniczącymi w zajęciach OPS oraz świetlicy środowiskowej przygotowała niespodziankę z okazji Walentynek. W podziękowaniu za wsparcie finansowe ze strony Burmistrza Niemczy Jarosława Węgłowskiego dla wszelkich działań OPS na rzecz dzieci w okresie ferii zimowych, przygotowane zostały własnoręcznie wykonane serduszka oraz ozdoby walentynkowe. Prezenty wykonane przez najmłodszych połączone z loterią życzeń pełnych miłości, szczęścia i radości trafiły do naszego burmistrza, Sekretarza Gminy Niemcza Hanny Piwowarskiej oraz urzędników naszego niemczańskiego Magistratu w Walentynki 14 lutego 2022 r. Radosna wycieczka OPS przekazała serduszkowe prezenty także pracownikom Banku Spółdzielczego w Niemczy.

Za ten sympatyczny gest dzieci zostały nagrodzone słodyczami przekazanymi im przez Burmistrza Niemczy.

Poniżej zdjęcia z walentynkowej wizyty w UMiG Niemcza.