Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Ważne informacje w sprawie ferii w NOK - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Ważne informacje w sprawie ferii w NOK

Informujemy, że na wycieczkę w środę 24 stycznia 2018 wyjeżdżają osoby zapisane w NOK w Niemczy, w świetlicy w Wilkowie Wielkim, w świetlicy w Przerzeczynie – Zdroju o godz. 9.00 rano. W Niemczy z przystanku autobusowego. Proszę zabrać ze sobą plecaczki z kanapkami oraz piciem, Kto nie zapłacił jeszcze to zabrać ze sobą 10 złotych opłaty. Trasa wycieczki Bardo ruchoma szopka, kino Kłodzko - laboratorium Frankensteina.

czolowka

Postaramy się wrócić do godz. 15.00. Zajęcia BREAK DANCE odbędą się we wtorek tj. jutro od godz. 12.00 w sali widowiskowej NOK. Jutro od godz. 10.00 jak będzie dobra pogoda będziemy kontynuować pomiary murów miejskich Niemczy. Poniżej zdjęcia z zajęć break dance w dniu 19 stycznia oraz pomiary murów z dnia 22. 01.2018. mt_gallery: