Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Warsztaty muzyczne "Eko eko ekologia" dla dzieci i nauczycieli w Przedszkolu Publicznym w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Warsztaty muzyczne „Eko eko ekologia” dla dzieci i nauczycieli w Przedszkolu Publicznym w Niemczy

Dzieci i nauczyciele naszej placówki wzięli udział w warsztatach muzycznych, które podsumowały wszelkie działania i zadania zawarte w projekcie grantowym "Wielki Plan" realizowanym w naszym przedszkolu, a zorganizowanym przez Fundusz Naturalnej Energii. Animatorka warsztatów pani Alina Zwoźniak poprzez fantastyczne, muzyczne zabawy edukacyjne poruszyła wiele zagadnień o tematyce ekologicznej.

P1090667
W warsztatach propagujacych zdrowy styl życia brały także czynny udział dzieci z oddziału w Gilowie. Rozmowy przeplatane piosenkami i układami ruchowymi dały dzieciom wiele radości. Aktywny udział w warsztatach wzięły także nauczycieli, w oparciu o zaproponowaną przez prowadzącą dyskografię poznały różne formy interpretacji piosenek, np. przygotowanie inscenizacji, efektownych dekoracji, strojów oraz układów tanecznych, wzbogacając warsztat pracy dla siebie i swoich podopiecznych.Warsztaty muzyczne podsumowały wszelkie akcje ekologiczne organizowane przez naszą placówkę, w ramach w/w projektu tj. Sprzątanie Świata, Dzień Ziemi, Dzień Czystego Powietrza.
mt_ignore:
Współorganizatorami warsztatów byli: Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ – SYSTEM i Gmina Niemcza. Dziękujemy Niemczańskiemu Ośrodkowi Kultury za użyczenie sali widowiskowej.
mt_gallery: