Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Warsztaty oraz konsultacje dla NGO - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Warsztaty oraz konsultacje dla NGO

12 października 2022 r.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że  są jeszcze  wolne miejsca na bezpłatne warsztaty z kompetencji miękkich pn. „Delegowanie zadań w organizacjach pozarządowych

Warsztaty skierowane są do przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu powiatu dzierżoniowskiego, a prowadzącym szkolenie będzie Przedstawiciel Fundacji Merkury z Wałbrzycha Pan Sławomir Wieteska.

Szkolenie odbędzie się w dniu 12 października br. (środa) w godz. 14-18 w budynku Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie ul. Świdnicka 38, pok. 213 (II piętro).

Chęć udziału w warsztatach należy zgłosić telefonicznie pod nr 74-832-52-29 lub poprzez e-mail: so@pow.dzierzoniow.pl

Ilość zgłoszeń ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Poniżej program szkolenia

13 października 2022 r.

Szanowni Państwo ,

informujemy, że został zmieniony termin konsultacji dla organizacji pozarządowych, które odbędą się 13 października 2022 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, przy ulicy Świdnickiej 38, pokój 216 na II piętrze w godzinach od 14.00 do 18.00. Mamy jeszcze wolne godziny tj.

– 16.00

-17.00

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z porad doradcy pana Waldemara Weihsa prezesa Fundacji Merkury z W.ałbrzycha.