Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Węgiel groszek już od jutra dostępny dla mieszkańców Gminy Niemcza - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Węgiel groszek już od jutra dostępny dla mieszkańców Gminy Niemcza

Gmina Niemcza informuje, że w dniach 27-28.01.2023 r. w punkcie sprzedaży węgla, dostępny będzie WĘGIEL GROSZEK w ilości 25 ton.

Wnioski o wydanie zaświadczenia można składać do 15.04.2023 r., jednak prosimy mieszkańców aby nie czekali do ostatniej chwili, tylko już dzisiaj sukcesywnie zgłaszali się do Ośrodka Pomocy Społecznej w Niemczy po zaświadczenia upoważniające do zakupu węgla po preferencyjnej cenie. Z otrzymanymi zaświadczeniami należy NIEZWŁOCZNIE udać się do punktu sprzedaży węgla i złożyć zamówienie.