Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Wernisaż wystawy Mariana Wódkiewicza i Niemczański Masterchef Junior - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Wernisaż wystawy Mariana Wódkiewicza i Niemczański Masterchef Junior

Podczas wernisażu prac Mariana Wódkiewicza po raz pierwszy zaprezentował się Niemczański Masterchef Junior czyli nowa sekcja kulinarna, która rozpoczęła działalność w Niemczańskim Ośrodku Kultury.

DSC 0038

Dyrektor NOK serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom wernisażu, muzykowi Januszowi Małolepszemu, nauczycielce ze Szkoły Podstawowej Pani Alicji Łysiak, Panu Adamowi Przybytkowskiemu za pomoc w montażu nowych systemów zawieszeń obrazów, wszystkim rodzicom oraz dzieciom za udział w pracach przed otwarciem wystawy i przygotowaniem poczęstunku.

Największe podziękowania przekazujemy Pani Marioli Słobodzińskiej – Kielar instruktorce grupy Niemczańskich mistrzów kuchni za wspaniały start i wielkie szanse na dalszą pracę i rozwój talentów kulinarnych dzieci i młodzieży. Za całość przygotowań podziękowania przekazujemy instruktorce NOK Renacie Kukule. Tekst: Niemczański Ośrodek Kultury.