Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Wielkanocne dary od Posła Michała Dworczyka dla uchodźców z Ukrainy przebywających w Niemczy. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W piątek 15 kwietnia do Niemczy dotarł transport sporej ilości zapasów żywności długoterminowej, środki higieny oraz artykuły niezbędnej pomocy dla uchodźców z Ukrainy przebywających w Niemczy.

Transport z darami dostarczyli osobiście Dyrektor Biura Poselskiego Posła Michała Dworczyka – Damian Szachniewicz oraz asystent Posła – Artur Fiołek.

Jak podkreślili przedstawiciele Posła Michała Dworczyka – dzięki zaangażowaniu burmistrza Jarosława Węgłowskiego oraz mieszkańców gminy schronienie w Niemczy znalazła bardzo duża grupa uchodźców. Wszystkim ludziom dobrej woli za życzliwość i okazaną pomoc składają serdeczne podziękowania!

Dary przyjął Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski i zlokalizował w Ośrodku Pomocy Społecznej w Niemczy. Zgodnie z zasadami udzielania pomocy osobom z Ukrainy, dary są wydawane już od poniedziałku Ukraińcom, w godzinach pracy  OPS.

Poniżej zdjęcia z przyjęcia darów: