Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Wielkie serce mieszkańców Niemczy. Dziękujemy za nakrętki dla hospicjum! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Wielkie serce mieszkańców Niemczy. Dziękujemy za nakrętki dla hospicjum!

Dziękujemy za nakrętki dla hospicjum! W niedzielę na Niemczańskim Rynku zostało ustawione serce przeznaczone do zbierania nakrętek, które są przekazywane hospicjum dla dzieci. W zaledwie dwa dni mieszkańcy uzbierali jedną trzecią całego pojemnika! Niemczanie pokazali że nie trzeba wielkiego wysiłku, żeby pomagać. Prezes Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci Beata Hernik – Janiszewska przekazała podziękowanie Burmistrzowi Miasta i Gminy Niemcza Jarosławowi Węgłowskiemu, Zastępcy Burmistrza Bożenie Rynkowskiej oraz Panu Pawłowi Sibikowi za wspaniałą inicjatywę.