Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza WIOSNA w Niemczy przywitana. Zadanie wykonało 70 przedszkolaków. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

WIOSNA w Niemczy przywitana. Zadanie wykonało 70 przedszkolaków.

WIOSNA!!! WIOSNA!!! z takimi okrzykami dzisiaj tj. 21 marca czyli w pierwszy kalendarzowy dzień wiosny, weszły na niemczański  Rynek przedszkolaki Przedszkola Publicznego w Niemczy.

Grupa ponad 70 przedszkolaków z marzanną, transparentami śpiewając piosenkę „Maszeruje wiosna” wykonała tańce na placu przed Ratuszem. Ten piękny, kolorowy, wesoły happening  obudził nieco śpiący niemczański Rynek. Dzięki pięknej, słonecznej pogodzie, dzieciaki ze wszystkich  grup przedszkolnych: Pszczółki, Żabki , Biedroneczki, Motylki i Sówki widziane były ze wszystkich zakątków i z okien w centrum naszego miasta.

Miejmy nadzieję, że tradycja wiosennego korowodu, tak pięknie pielęgnowana przez niemczańskie Przedszkole, przegoni ostatecznie zimę a wiosna zagości z pięknym jak dzisiaj słońcem i ciepłem na długo.

Dziękujemy przedszkolakom za wspaniałe ożywienie naszego Rynku i zapraszamy do składania tu częstych wizyt.

Wszystkich mieszkańców zapraszamy także, by wzorem naszych przedszkolaków, również wyszli na wiosenne spacery po Niemczy.