Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Wrota Regionu – zainstaluj aplikację, a nic co ciekawe już Cię nie ominie! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Wrota Regionu – zainstaluj aplikację, a nic co ciekawe już Cię nie ominie!

Często długo szukamy informacji o ciekawych miejscach czy wydarzeniach w okolicy, które warto zobaczyć lub w których warto uczestniczyć. Czasem planując rodzinne, weekendowe wyjazdy długo przekopujemy zasoby internetu, a i tak nie do końca jesteśmy zadowoleni z efektów naszej pracy i w konsekwencji nadal nie wiemy gdzie pójść czy pojechać. Na przeciw tym rozterkom wychodzi portal wrotaregionu.pl.

Portal zawiera w sobie bank informacji o regionie obejmującym zasięgiem teren od obrzeży Wrocławia aż po Góry Sowie z punktem centralnym w okolicach Ślęży. Tutaj znajdziecie wszystko to czego szukacie – informacje o trasach pieszych i rowerowych, ciekawe, często nieoczywiste, a przez to warte zobaczenia atrakcje i miejsca, listę restauracji czy hoteli, ale przede wszystkim gotowy plan na weekendowe eskapady z rodziną czy znajomymi. Znajdziecie tutaj szereg gotowych, przygotowanych specjalnie dla Was Gier Terenowych, a także adresy miejsc gdzie kupicie wyjątkowe produkty lokalne.

Strona jest aktualizowana na bieżąco przez ludzi bezpośrednio związanych z wydarzeniem czy miejscem, o którym na niej czytacie, więc macie pewność, że informacje są sprawdzone, wiarygodne i co najważniejsze aktualne.

Dodatkowo to co znajduje się na stronie internetowej, możecie mieć w aplikacji w telefonie. Wystarczy wejść w sklep z aplikacjami na swoim urządzeniu mobilnym, wpisać w wyszukiwarce „wrota regionu” i zainstalować aplikację. Jest ona całkowicie darmowa i działa również offline. Możemy śmiało powiedzieć, że jest to jedno z najlepszych narzędzi, które pomaga w planowaniu tego jak chcielibyście zagospodarować Wasz wolny czas.

Operacja realizowana w ramach Osi 4 Leader. Poddziałanie 19.3
Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z Lokalną Grupą Działania objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.