Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Wśród nagrodzonych, nauczyciel naszej szkoły, GRATULUJEMY ! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Wśród nagrodzonych, nauczyciel naszej szkoły, GRATULUJEMY !

Dzień Edukacji Narodowej – wręczenie Medali Komisji Edukacji Narodowej oraz Nagród Ministra Edukacji Narodowej i Nagród Dolnośląskiego  Kuratora Oświaty

Dnia 16.10.2019 r. w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju została zorganizowana uroczystość  z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na początku uroczystości   Wicewojewoda Dolnośląski Jarosław Kresa w imieniu Prezydenta RP, Wicewojewoda wręczył zasłużonym pracownikom oświaty z terenu dawnego województwa wałbrzyskiego, Medale za Długoletnią Służbę.

Następnie Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk złożył nauczycielom życzenia z okazji Ich święta podkreślając wagę zawodu nauczyciela i wręczył medale Komisji Edukacji Narodowej, nagrody Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz nagrody Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

Miło nam poinformować, że na wniosek Dyrektora Szkoły Podstawowej w Niemczy wśród nagrodzonych nauczycieli znalazła się też – Joanna Bagińska, nauczyciel szkoły w Niemczy. Gratulujemy 🙂