Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Wycieczka krajoznawcza Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Nr 2 w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W środę 27 kwietnia członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Nr 2 w Niemczy wzięli udział w wyjazdowej wycieczce krajoznawczej. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć m.in. klasztor na Górze Św. Anny, ogromny amfiteatr oraz przekrój geologiczny wygasłego wulkanu. Odwiedzili również Zamek Moszna, gdzie podziwiali bajkową architekturę założenia zamkowego, która słynie z 99 wież i 365 pomieszczeń, a także z rozległego parku z kilkusetletnimi dębami i lipami.

IMG 6168

Jak zaznaczają niemczańscy emeryci wycieszka była wspaniała, nikt się w trakcie niej nie nudził, a z wyjazdu wrócili zmęczeni, lecz bardzo szczęśliwi. mt_gallery: