Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Wyrazy współczucia z powodu śmierci wieloletniego Przewodniczącego Rady Miejskiej w Niemczy. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Z ogromnym żalem i smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci śp. Pana Jerzego Prokopa wieloletniego Przewodniczącego Rady Miejskiej w Niemczy.

Odszedł od nas ceniony samorządowiec. Człowiek oddany pracy na rzecz lokalnej społeczności, zawsze szanowany wśród współpracowników i mieszkańców, obdarzany i darzący szacunkiem innych.

Rodzinie i bliskim w imieniu władz samorządowych Miasta i Gminy Niemcza składam wyrazy głębokiego współczucia i wsparcia.

Jarosław Węgłowski

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza