Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Z NOWYM ROKIEM ZDROWYM KROKIEM. Burmistrz Niemczy serdecznie zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych zajęciami sportowymi - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Z NOWYM ROKIEM ZDROWYM KROKIEM

– już od 1 marca wracamy na Orlika.

Wszystkich niezależnie od wieku,

chcących aktywnie spędzać czas

ZAPRASZAMY!!!

Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski zdecydował o podpisaniu umowy na na prowazenie zajęć sportowych na obiekcie naszego niemczańskuiego Orlika. Koordynacją oraz organizacją zajęć będzie zajmował się trener Paweł Jędrowski. Zapraszamy wszystkie środowiska maluchów, dzieci młodsze i starsze, młodzież oraz dorosłych do współpracy. Wszelkie propozycje organizacji zajęć na terenie obiektów Klubu Orlik w  Niemczy są mile widziane. Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 606-304-320.