Wielka obrona Niemczy 2017

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektronicznego

Więcej…Związek Gmin Powiatu Dzierżoniowskiego informuje, iż w dniu 5 października 2017 roku (czwartek) po godzinie 8.00 odbędzie się akcja odbierania odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektronicznego. Szczegóły poniżej i w załączniku.

Więcej…
 
Jak co roku we wrześniu rozpoczyna się wielkie sprzątanie świata.

Więcej…Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przerzeczynie-Zdroju zaopatrzeni w rękawice i worki udali się na uliczki Przerzeczyna, by pozbierać zalegające na ulicach śmieci. Akcja przebiegała sprawnie, sprzątanie miało nie tylko charakter ciężkiej pracy, ale także wspaniałej zabawy.

Więcej…
 
AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA POD HASŁEM: „Nie ma śmieci - są surowce"

Więcej…Celami tegorocznej akcji są: zmiana postrzegania odpadów jako „śmieci” i dostrzeżenie ich surowcowego potencjału oraz zainspirowanie i zaktywizowanie Polaków do działania na rzecz środowiska i promowanie obowiązującego od 1 lipca 2017 roku standardu selektywnej zbiórki.

Więcej…
 
II PIKNIK RODZINNY „ŁĄCZYMY POKOLENIA”

Więcej…16 września 2017 r. odbył się w naszej szkole kolejny Piknik Rodzinny pod hasłem „Łączymy pokolenia”. Naszymi gośćmi byli m.in. pan Burmistrz Grzegorz Kosowski z małżonką, pan senator RP Stanisław Jurcewicz,pan dyrektor Niemczańskiego Ośrodka Kultury Andrzej Kukuła , pani prezes Towarzystwa Miłośników Niemczy i Ziemi Niemczańskiej Renata Kukuła, pani inspektor oświaty Marzena Krzyśko. Przybyli rodzice, babcie, dziadkowie, emerytowani nauczyciele i absolwenci naszej szkoły.

Więcej…
 
Konsultacje rocznego programu współpracy z sektorem NGO na rok 2018

Więcej…Z dniem 14.09.2017 rozpoczynają się konsultacj projektu "Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018". Projekt powstał na bazie propozycji współpracy składanych przez organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego

Więcej…
 
Poplenerowo-powarsztatowa wystawa na Galerii w NOKu

PL-CZ DUZYNiemczański Ośrodek Kultury i Kulturní centrum Letohrad zapraszają na poplenerowo-powarsztatową wystawę w Galerii Na Balkonie w NOKu. Prezentowane są tam prace powstałe w ramach polsko-czeskiego projektu "Niemcza-Letohrad: wspólnie o historii" nr CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_008/0000490.

Więcej…
 
PODZIĘKOWANIA BURMISTRZA GRZEGORZA KOSOWSKIEGO DLA MIESZKAŃCÓW GMINY NIEMCZA

WW146311

 
Makieta Grodu Niemczy na Europejskie Dni Dziedzictwa 17 września 2017.

czołówkaPodczas uroczystej Sesji otwierającej Milenijne Dni Niemczyw piątek 8 września o godz. 17.30 w sali widowiskowej Niemczańskiego Ośrodka Kultury, odsłonięta została makietaśredniowiecznego trójczłonowego Grodu Niemczy.

Więcej…
 
PRZETARG

BURMISTRZ MIASTA I GMINY W NIEMCZY

OGŁASZA PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ AUTOBUSU MARKI JELCZ typ L090M

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 406

Ogród Wojsławice

Pałace

Uzdrowisko Przerzeczyn

Serwis SMS