Wielka obrona Niemczy 2017

Joanki dla babć i dziadków

joankiZapraszamy na występ zespołu Joanki, organizowany w Niemczańskim Ośrodku Kultury 21 stycznia 2017 roku o godzinie 16.00. W szczególności pragniemy serdecznie zaprosić wszystkie babcie i dziadków z okazji ich święta.

Więcej…
 
Milenijny Przegląd Kolęd i Pastorałek w Niemczy

plakat kolędy i pastrorałkiBurmistrz Miasta i Gminy Niemcza, Fundacja "Polskie Gniazdo" oraz parafia p.w. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny serdecznie zapraszają na Milenijny Przegląd Kolęd i Pastorałek już 22 stycznia (niedziela) o godzinie 15.00. Koncert odbędzie się w kościele p.w. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Niemczy.

Więcej…
 
Wykład "Cudze chwalimy.... swego nie znamy"

book-1775268 1920Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Niemczy zaprasza na wykład dr hab. prof. Tomasza Nowaka - emerytowanego dyrektora Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego. Temat wykładu: "Cudze chwalimy.... swego nie znamy" w środę 25 stycznia 2017 r. roku o godz. 17.00 w siedzibie biblioteki.

 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Gilowie

IMG 20170113 11535018113 stycznia 2017 roku w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Gilowie odbył się mini finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszyscy uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przystąpili do licytacji różnych gadżetów, które szkoła otrzymała ze sztabu dzierżoniowskiego.Atmosfera była tak gorąca, że już po krótkim czasie wszystkie gadżety zostały zlicytowane.

Więcej…
 
Minifinał WOŚP w Zespole Szkół w Niemczy

IMG 630813 stycznia podczas Minifinału Zespół Szkół zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Pomiędzy licytacjami można było obejrzeć występy taneczne uczniów klas drugich i trzecich przygotowanych przez p. G. Wójcicką oraz występy młodszej i starszej grupy dziewcząt prowadzonych przez p. J. Bagińską.

Więcej…
 
Niemczańska kwesta na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

czołowkaUprzejmie informujemy, że w dniu 15 stycznia 2017 od godziny 8.00 na terenie Gminy Niemcza będą kwestować wolontariusze na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze współpracują z Dzierżoniowskim Sztabem WOŚP.

Więcej…
 
Mędrcy świata, monarchowie... w Niemczańskim Ośrodku Kultury

AADSC 00356 stycznia po raz pierwszy Niemczanie mogli wspólnie spotkać się na obchodach Święta Trzech Króli w Niemczańskim Ośrodku Kultury. Do specjalnie przygotowanej na tę okazję sali zostali zaproszeni mieszkańcy gminy Niemcza oraz inni goście, którzy mieli okazję obejrzeć nie lada przedstawienia prezentowane na tamtejszej scenie. Przy akompaniamencie kolęd śpiewanych przez zespół Grodzianie do Niemczy przybyli trzej królowie ze swoimi darami.

Więcej…
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych kursach

book-1775268 1920Rozpoczęły się zapisy na kursy języka angielskiego oraz niemieckiego, a także szkolenie z obsługi komputera dla osób posiadających co najwyżej średnie wykształcenie lub po 50. roku życia. Zapisy na kursy odbywają się w pokoju nr 12 Urzędu Miasta i Gminy w Niemczy, Rynek 10. Tel. 74 8 376 995. Udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY.

Więcej…
 
Trzech Króli na dobry początek roku

CzołówkaNiemczański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na uroczystość Trzech Króli w piątek 6 stycznia 2016 roku o godz. 16.00. W programie zaplanowano uroczyste rozpoczęcie roku jubileuszowego 2017 oraz powitanie pierwszych gości Niemczy, czyli Trzech Króli. Powitaniu będzie towarzyszyło kolędowanie wspólnie z zespołem Grodzianie. Ponadto krótkie jasełka zaprezentują przedszkolacy z Przedszkola Publicznego w Niemczy oraz uczniowie Zespołu Szkół w Niemczy.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 382

Ogród Wojsławice

Pałace

Uzdrowisko Przerzeczyn

Serwis SMS