Wielka obrona Niemczy 2017

Tablica multimedialna od Leoni Kabel Polska Sp. z o.o.

Więcej…Dzięki staraniom gminnej komórki ds. oświaty firma Leoni Kabel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Wierzbicach ufundowała do gabinetu języka niemieckiego tablicę multimedialną o wartości 3.500 zł. Nowy sprzęt pozwoli wykorzystać technologię informatyczną w procesie uczenia się języka obcego oraz przyczyni się do podniesienia jakości edukacji w szkole.

Więcej…
 
Konkurs „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” - XVII edycja

Więcej…Do udziału w XVII edycji wojewódzkiego etapu ogólnopolskiego konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” na najlepszy regionalny produkt żywnościowy oraz na najlepsze danie i potrawę regionalną Dolnego Śląska zapraszają Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego, Dolnośląska Izba Rolnicza, Pasaż Grunwaldzki, Partner konkursu Związek Województw RP.

Więcej…
 
Kantata Św. Jadwiga Śląska - 06.08.2017 r. Niemcza

Więcej…W niedzielę 06.08.2017 r. w kościele parafialnym w Niemczy odbędzie się koncert na zakończenie VII Letniego Festiwalu Kultury Polonia Cantans. Koncert Kantata Święta Jadwiga Śląska odbędzie sie w ramach projektu Fundacji Polskie Gniazdo "Od św. Jadwigi Śląskiej do św. Jana Pawła II".

Więcej…
 
Będzie nowy wóz dla OSP

Więcej…W trosce o poprawę bezpieczeństwa na terenie Gminy Niemcza staraniem Referatu Rozwoju Lokalnego i Promocji we współpracy z naczelnikiem OSP w Niemczy radnego Tomasza Otworowskiego Gmina Niemcza uzyskała już dwa dofinansowania z przeznaczeniem na zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego.

Więcej…
 
Rozpoczyna się remont drogi powiatowej Wilków Wielki - Sienice

Więcej…Miło nam poinformować, że rozpoczęły się prace remontowe na drodze powiatowej Wilków Wielki - Sienice. W ramach prac remontowych droga zostanie poszerzona. Przewidziano zmianę podbudowy, utwardzenie poboczy, remont rowów, budowę nowych zjazdów i przepustów oraz odwodnienia.

Więcej…
 
Zawody wędkarskie o tytuł mistrza Miasta i Gminy Niemcza

Więcej…16 lipca 2017 w godz. 15.00 do 21.00 nad stawem zamkowym w Niemczy zostały zorganizowane zawody wędkarskie o tytuł Mistrza Miasta i Gminy Niemcza. Zawody były skierowane do mieszkańców naszej gminy i miasta, którzy należą do innych kół i mogli brać udział w zawodach. Ilość uczestników która przystąpiła do zawodów dopisała w ilości 17 wędkarzy.

Więcej…
 
KONKURS NA „WYPIEK ŚREDNIOWIECZNY”

Więcej…Dyrektor Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Niemczy ogłasza KONKURS NA „WYPIEK ŚREDNIOWIECZNY”. Regulamin konkursu publikujemy poniżej - w załączeniu. Zachęcamy do udziału w konkursie.

Więcej…
 
Na wakacyjnych ścieżkach - MIĘDZYNARODOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY

Konkurs FotoJeśli wakacyjne ścieżki zaprowadzą Państwa do Niemczy lub Letohradu i zrobicie kilka zdjęć, warto zgłosić je do naszego konkursu fotograficznego realizowanego w ramach mikroprojektu CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_008/0000490 „Niemcza-Letohrad: Wspólnie o historii”. Wystarczy przesłać minimum po 2 zdjęcia z każdego z miast: Niemcza i Letohrad. Maksymalnie można zgłosić 6 zdjęć w układzie 3/3 lub 2/4 - według uznania.

Letohrad leży zaledwie 100 km od Niemczy, blisko przejścia granicznego w Boboszowie.

Regulamin konkursu, link do strony miasta Letohrad http://www.info.letohrad.euZZZZZZZZ POLSKO CZESKI PRAWIDŁOWY DUZY

 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie art. 19a

OGŁOSZENIA I KOMUNIKATYZgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24.04.2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie podaje się do publicznej wiadomości ofertę realizacji zadania publicznego pn: "Utrzymanie boiska wiejskiego w Kietlinie" złożoną przez SPK "ISKRA"

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 400

Ogród Wojsławice

Pałace

Uzdrowisko Przerzeczyn

Serwis SMS