Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zakończenie roku szkolnego w Gilowie - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zakończenie roku szkolnego w Gilowie

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w NSP Gilów rozpoczęła się wspólną mszą w zabytkowym, starym kościele.

DSC 0404

Na sali wiejskiej zebrali się uczniowie z rodzinami, pracownicy szkoły, burmistrz Grzegorz Kosowski, przewodnicząca RM Monika Szymańska-Śledź i proboszcz Grzegorz Jakuszewski. Dyrektor szkoły podsumowała wyniki nauczania i zachowania.

Pogratulowała uczniom, że wszyscy otrzymują promocję do następnej klasy. Na apelu wyróżniono 6 uczniów z klas młodszych i 11 z klas IV-VII. Siedmioro uczniów otrzymało stypendium za wyniki w nauce ufundowane przez Radę Rodziców i Stowarzyszenie „Szkoła z baśni”. Nagrodzono też 5 laureatów konkursu na najładniejszy zeszyt, 1wyróżnionego w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” oraz 10 pozytywnie zakręconych zbieraczy nakrętek. Wszystkie nagrody ufundowała Rada Rodziców.

Wielu rodziców i Przyjaciół Szkoły otrzymało listy gratulacyjne oraz podziękowania za współpracę i ofiarność. Na koniec uroczystości pani dyrektor podziękowała wszystkim osobom zaangażowanym w życie szkoły za kolejny wspólny rok i życzyła wspaniałych wakacji.