Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zakończony remont kuchni i stołówki szkolnej w Niemczy. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zakończony remont kuchni i stołówki szkolnej w Niemczy.

W ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023 Gmina Niemcza pozyskała 80 tysięcy złotych, co razem z wkładem własnym pozwoliło na remont kuchni i jadalni w kwocie 100 tysięcy złotych.
W Szkole Podstawowej w Niemczy stołówka szkolna zyskała nowy wygląd.Remont miał na celu poprawę warunków, w jakich dzieci spożywają posiłki. Modernizacja całego węzła żywieniowego polegała m. in. na skuciu tynków, wysuszeniu ścian i położeniu nowych tynków, wymianie posadzek, położenie kafli. Zakupiono stoły i krzesła do jadalni. Ponadto wyposażono kuchnię w nowoczesny sprzęt i naczynia.
Całość jest bardzo estetyczna, kolorystyka ścian i posadzek utrzymana w spokojnym klimacie. Mamy nadzieję, że w nowej stołówce posiłki będą smakowały jeszcze lepiej.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego przedsięwzięcia. Dzięki temu stołówka zyskała nowy piękny wygląd.

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza
Jarosław Węgłowski