Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza ZAPRASZAMY 4 czerwca na Dzień Dziecka w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

ZAPRASZAMY 4 czerwca na Dzień Dziecka w Niemczy

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najważniejszych dni w roku dla najmłodszych. Dzieciaki z niecierpliwością wyczekują już niespodzianek i prezentów od najbliższych. Wspaniałą niespodziankę przygotował dla nich również Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski.

Niespodzianką tą będzie Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka na terenie nowo wybudowanego placu obok Baszty Miejskiej w Niemczy.

Już 4 czerwca zapraszamy najmłodszych mieszkańców Gminy Niemcza, ich starszych kolegów, ale także dorosłych, na najwspanialszą imprezę z okazji Dnia Dziecka. Podczas festynu burmistrz Jarosław Węgłowski z pomocą najmłodszych uroczyście otworzą Plac Zabaw. W programie między innymi: „dmuchańce”, tatuaże,  konkursy z nagrodami, gry i zabawy dla najmłodszych oraz przejażdżki na kucykach.

Ponadto podczas festynu odbędzie się wielki konkurs o nagrodę Burmistrza Niemczy, w którym powalczą reprezentacje artystyczne wychowanków przedszkola i uczniów szkół z Niemczy, Przerzeczyna-Zdroju i Gilowa.

Poniżej regulamin konkursu

REGULAMIN KONKURSU

Na scenie swoje programy artystyczne dla dzieciaków zaprezentują się również GWIAZDY:

Mażoretki – Amatorski Ruch Artystyczny DOK Dzierżoniów

Zespół Pieśni i Tańca POLONEZIAKI z Bielawy w musicalu Bajeczna Impreza

pokaz muzyczny uczniów z Odessy,

Pokazy i zabawy taneczne prowadzone przez mistrzów tańca Hip – Hop – Jakuba Ciąpałę i Julię Stawską

Breakdance – Daniel Dużyk

Wszyscy uczestnicy dziecięcych zabaw wezmą udział w Wielkiej Loterii z nagrodami. Wśród nagród ufundowanych przez burmistrza Jarosława Węgłowskiego oraz sponsorów są m.in.: rower i hulajnoga.

Na zakończenie najlepsza dyskoteka dla młodzieży.

W godzinach wieczornych ok.20.00zaplanowana został zabawa przy muzyce dla dorosłych. Gwiazdą wieczornej części imprezy tanecznej, będzie znany już w Niemczy zespół DEXTER.

Przygotowano także wiele atrakcji i niespodzianek dlatego już dzisiaj serdecznie zapraszamy do udziału.

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Baszta Miejska w Niemczy.

4 czerwca 2022.

Poniżej plakat: