Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy do obejrzenia ekspozycji w Baszcie Miejskiej poświęconej Rotmistrzowi Aleksandrowi Hrynkiewiczowi - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Już w niedzielę 24 października w godzinach 12.00 – 17.00 będzie można obejrzeć ekspozycję pamiątek dotyczących Rotmistrza Aleksandra Hrynkiewicza znajdujących się w Baszcie Miejskiej.

Zapraszamy wszystkich chętnych. Na miejscu będzie także pracownik NOK, który będzie oprowadzał i udzielał informacji.

W tygodniu ekspozycję będziemy udostępniać w godz. 10.00 – 14.00 po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu grup zorganizowanych. Kontakt telefoniczny 887 078 688.