Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy do Podlesia na Noc Świętojańską - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zapraszamy do Podlesia na Noc Świętojańską

Już w sobotę 16 czerwca 2018 r. w Podlesiu odbędzie się impreza pod nazwą Noc Świętojańska. Po raz siódmy Stowarzyszenie Odnowy Wsi Podlesie i Ruszkowice oraz Niemczański Ośrodek Kultury przygotowują sobótkowe atrakcje. W tym roku zabawa startuje o godz. 18.00. Do tańca grać będzie zespół R&M. W programie imprezy m.in.: konkursyna najpiękniejszy wianek, najładniejszy strój świętojański damski i męski.

Dodatkowe atrakcje to darmowe dmuchańce dla dzieci, nowy plac zabaw, wóz strażacki, szukanie kwiatu paproci z pochodniami. Bufet zapewnia tradycyjnie KGW Podlesie i Ruszkowice, Stoisko dla dzieci m.in. gofry, słodyczewarsztaty plecenia wianków świętojańskich przygotowują Niemczańscy Mali Kucharze oraz sekcja warsztatów kreatywnych z Niemczańskiego Ośroka Kultury.Serdecznie zapraszamy.