Home / Aktualności / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: Renata Kukuła

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących  Programu Ochrony Środowiska dla Miasta i Gminy Niemcza. Konsultacje  trwają do 29 sierpnia 2022 r.

Programu Ochrony Środowiska (dalej zwany POŚ) dla Miasta i Gminy Niemcza na lata 2022-2026 z perspektywą do roku 2030 to dokument, który określa w jaki sposób nasz  samorząd terytorialny planuje realizować politykę ochrony środowiska oraz  kształtować środowisko przyrodnicze Gminy Niemcza.

Realizacja POŚ wspomaga dążenie Gminy do uzyskania sukcesywnego ograniczania negatywnego wpływu na środowisko źródeł zanieczyszczeń, ochronę i rozwijanie walorów środowiska oraz racjonalne gospodarowanie zgodne z zasadą zrównoważonego rozwoju.

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem oraz zgłaszania własnych uwag poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia 29 sierpnia 2021!

Poniżej dokmenty do pobrania:

Program Ochrony Środowiska_Gmina Niemcza

Obwieszczenie Konsultacje Społeczne