Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy do wypełnienia ankiety, która pomoże w inwentaryzacji źródeł ogrzewania - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, która pomoże w inwentaryzacji źródeł ogrzewania wszystkich budynków, lokali mieszkalnych i lokali użytkowych znajdujących się na terenie miasta i gminy Niemcza.

Konieczność przeprowadzenia inwentaryzacji wynika z „Programu ochrony powietrza dla województwa dolnośląskiego” przyjętego uchwałą Sejmiku Województwa Dolnośląskiego (uchwała nr XXI/505/20 z dnia 16 lipca 2020 r.). Informacje podane w ankiecie zostaną wykorzystane jedynie na potrzeby realizacji zadań związanych z ochroną powietrza, w tym planowania działań wspierających zmianę sposobu ogrzewania. Dane ankietowe nie będą wykorzystywane w innych celach i nie będą przekazywane podmiotom trzecim.

Ankieta informacyjna dotycząca sposobu ogrzewania budynku- Gmina Niemcza