Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Kartka z wakacji” - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w  konkursie plastycznym „Kartka z wakacji”.
Honorowy patronat nad konkursem objęli Agnieszka Kołacz-Leszczyńska Senator RP oraz Jarosław Duda Poseł do Parlamentu Europejskiego.
Konkurs skierowany jest do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z m. Wałbrzych, powiatu wałbrzyskiego, świdnickiego, ząbkowickiego, dzierżoniowskiego oraz kłodzkiego. Na prace czekamy do 31 sierpnia 2021 roku (piątek). Finał zaplanowany został na połowę września. Warunki i zasady konkursu zawarte są w regulaminie.
Regulamin konkursu Kartka z wakacji 2021
Załącznik Nr 1