Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy na Dożynki do Podlesia - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zapraszamy na Dożynki do Podlesia

Niemczański Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Wsi Podlesie i Ruszkowice serdecznie zapraszają na DOŻYNKI WIEJSKIE W PODLESIU już w najbliższą sobotę 25 sierpnia 2018 roku.

Dożynki rozpoczną się o godzinie 17.00. W programie imprezy o godz. 17.30 Misterium chleba z udziałem zespołu GRODZIANIE, o godz. 18.00 zabawa taneczna przy zespole ALEZJA. Organizatorzy zapewniają bufet przygotowywany przez Koło Gospodyń Wiejskich Podlesia i Ruszkowic oraz liczne niespodzianki i atrakcje. Szczegóły poniżej na plakacie.