Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy na konferencję którą poprowadzi Artur Orzech. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję posłuchać wykładów na temat flory i fauny Gór Sowich. Będzie również konkurs a pula nagród wynosi 20 000 zł - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W ramach projektu pn.: „Unikalne piękno środowiska naturalnego Gór Sowich -kampania informacyjno-edukacyjna” rozpoczyna się kampania edukacyjna tj. m.in. cykl spotkań edukacyjnych, który otworzy konferencja prowadzona przez Pana Artura Orzecha. Odbędzie się ona w dniu 10 czerwca w godzinach 15.00 – 17.00 w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury przy ul. Świdnickiej 23.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję posłuchać wykładów na temat flory i fauny Gór Sowich; zapoznać się z prezentacją multimedialną oraz pokazami filmów o przyrodzie tego regionu. Konferencja będzie też okazją do zapoznania się z zasadami konkursu przyrodniczego, jaki zostanie przeprowadzony wśród uczniów szkół podstawowych i średnich (pula nagród wynosi 20 000 zł).

Dla uczestników konferencji przewidziany jest poczęstunek oraz drobne upominki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Stowarzyszenia, Samorządowców i mieszkańców z gmin położonych w pobliżu Gór Sowich