Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza ZAPRASZAMY NA NIEMCZAŃSKI JARMARK WIELKANOCNY - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

ZAPRASZAMY NA NIEMCZAŃSKI JARMARK WIELKANOCNY

Niemczański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do udziału w IX Jarmarku Wielkanocnym w Niedzielę Palmową 14 kwietnia 2019r. Jarmark tradycyjnie odbędzie się na niemczańskim Rynku w pobliżu kościoła. Kramy startują jak zawsze od wczesnych godzin rannych. Na jarmarku będzie można zakupić palmy wielkanocne, które święcone będą podczas Mszy św. o godz. 11.00. Ok. godziny 12 rozpocznie się program artystyczny rozśpiewanej estrady wielkanocnej. W tym roku zaprezentują wielkanocne śpiewy Przedszkolaki Przedszkola Publicznego w Niemczy, Uczniowie Szkoły Podstawowej w Niemczy, zespół Grodzianie. Jako gwiazda w koncercie wiosennym wystąpi wokalistka Danuta Gołdon. W ofercie jarmarku także wielkanocne jajko Burmistrza Niemczy dla wszystkich gości imprezy.

Podczas jarmarku zostaną wręczone nagrody dla laureatów konkursu „Kartka Wielkanocna” organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Bolesława Chrobrego w Niemczy oraz Urząd Miasta i Gminy w Niemczy.

Zapraszamy także do udziału w konkursie palm wielkanocnych. Bardzo prosimy o dostarczenie palm do piątku 12 kwietnia do godziny 15.00 do kościoła w Niemczy.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Wystawców prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorami nr tel.: 887 078 688.

Tekst i plakat: NOK