Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Urszula Adamczyk

ZAPRASZAMY na turniej piłki nożnej dla dzieci pod hasłem „Super Piątek”.Turniej odbędzie się 5 lipca (piątek) o godzinie 16.00 na stadionie w Niemczy. Patronat nad wydarzeniem objął napastnik AC Milan i Reprezentacji Polski Krzysztof Piątek.

Klub Sportowy Niemczanka Niemcza, Gmina Niemcza i Powiat Dzierżoniowski zapraszają do udziału w pierwszym turnieju piłki nożnej dla dzieci pod hasłem „Super Piątek”. Wśród dodatkowych atrakcji należy wymienić pokazowy trening przeprowadzony przez licencjonowanych trenerów DZPN Wrocław i konkurs rzutów karnych. Będzie można również wygrać koszulki i zdjęcia z autografem Krzysztofa Piątka.

Najmłodszych fanów piłki nożnej zapraszamy jednocześnie do zabawy w pikniku rodzinnym, gdzie czekać będą dmuchańce, gry i zabawy oraz wiele innych niespodzianek. Wśród  atrakcji należy wymienić aukcję oryginalnej koszulki Krzysztofa Piątka z autografem. Wylicytowana kwota zostanie przekazana na sprzęt sportowy dla najmłodszych zawodników Klubu Niemczanki Niemcza. Licytację  oraz turniej poprowadzi Patryk Szymański.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 510 045 980.

ZAPRASZAMY !