Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy na uroczyste rozświetlenie Choinki oraz spotkanie z Mikołajem 6 grudnia 2018 r. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Burmistrz Niemczy oraz Niemczański Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na uroczyste rozświetlenie choinki na niemczańskim Rynku oraz pierwszą wizytę Mikołaja. Uroczystość w czwartek 6 grudnia 2018 roku o godz. 16.00 otworzy burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski.

W programie zabawy, świąteczny quiz, prezenty od Burmistrza oraz Mikołaja.

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Impreza jest organizowana przez Niemczański Ośrodek, Kultury, Przedsiębiorstwo Komunalne oraz OSP Niemcza.

Niemczański Ośrodek Kultury