Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zapraszamy w sobotę 11 czerwca na Festyn z okazji Dnia Mamy, Taty oraz Dnia Dziecka do Gilowa - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Społeczność Gilowa w najbliższą sobotę 11 czerwca organiauje Festyn z okazji Dnia Mamy, Taty oraz Dnia Dziecka. W programie wiele atrakcji a cel główny, to zbiórka funduszy na zakup tablic interaktywenych dla Szkoły w Gilowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w Festynie i gwarantujemy, że w Gilowie jak zawsze impreza będzie starannie przygotowana, a idea wsparcia szkoły i uczniów z Gilowa ze wszech miar godna zainteresowania.

Szczegóły poniżej na plakacie.