Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zaproszenie na spotkanie autorskie z Anną Szepielak - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zaproszenie na spotkanie autorskie z Anną Szepielak

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Niemczy Filia w Wilkowie Wielkim serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Panią Anną J. Szepielak.

DKK pelnia copy

Spotkanie odbędzie się w bibliotece w Wilkowie Wielkim 16 czerwca br. o godz.16-tej. Autorka znanych i lubianych powieści takich jak „Przekroczyć rzekę”, „Wspomnienia w kolorze sepii”, Młyn nad Czarnym Potokiem”, „Dworek pod lipami”, „Francuskie zlecenie”, i „Francuski klejnot” przyjedzie do nas na zaproszenie Dyskusyjnego Klubu Książki” PEŁNIA” działającego w bibliotece od dziesięciu lat, pod patronatem Instytutu Książki w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy!