Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zebranie sprawozdawcze OSP Przerzeczyn Zdrój - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zebranie sprawozdawcze OSP Przerzeczyn Zdrój

Bogu na chwałę ,ludziom na ratunek. Kolejne strażackie zebranie sprawozdawcze odbyło się w Przerzeczynie Zdrój. Bezpieczeństwo jest jednym z priorytetów gminy, dlatego jednostki OSP są regularnie doposażone w nowy sprzęt, a strażacy-ochotnicy podnoszą swoje kwalifikacje na różnych kursach. W 2017 roku nowy – nowoczesny samochód zakupiliśmy do Niemczy a w jednostkach w Przerzeczynie i Gilowie wymienione zostały auta bojowe na młodsze. W roku 2018 rozpoczynamy budowę nowej remizy strażackiej w Przerzeczynie Zdrój.

zK7F 9580 3

mt_gallery: