Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Zebranie sprawozdawcze OSP w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Zebranie sprawozdawcze OSP w Niemczy

W sobotę 3 marca 2018r. odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Niemczy. Było to trzecie z rzędu i ostatnie już z cyklu spotkań, jakie corocznie odbywają wszystkie jednostki OSP w naszej gminie. Ludzie, którzy dla ratowania życia innych czasami zapominają o swoim własnym spotkali się, aby podsumować ubiegły rok, porozmawiać o tym, co się wydarzyło i o tym, co jest planowane w tym roku.

Na pewno kontynuowane będą starania o dalsze doposażanie i dosprzętawianie naszych strażaków oraz umacniana będzie współpraca gminnych jednostek OSP. mt_gallery: