Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE OD BURMISTRZA I RADY MIEJSKIEJ W NIEMCZY - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE OD BURMISTRZA I RADY MIEJSKIEJ W NIEMCZY

Szanowni Państwo, Boże Narodzenie to czas pięknny i magiczny , czas spełnionych marzeń i poczucia bezpieczeństwa. Niech atmosfera Świąt wyzwoli w nas to , co najpiękniejsze i da energię do podejmowania wyzwań Nowego roku. Niech zrozumienie oraz współpraca buduje, a nasza Gmina staje się coraz lepszym miejscem do życia.

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i radości w Nowym roku życzą w imieniu własnym i pracowników Urzędu Miasta i Gminy Niemcza oraz Radnych Rady Miejskiej w Niemczy.

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Niemczy Paulina Dziedzic

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski