Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza 100 róż na Stulecie Niepodległej w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

100 róż na Stulecie Niepodległej w Niemczy

Serdecznie zapraszamy chętnych do sadzenia biało–czerwonych róż przy ul. Bolesława Chrobrego w Niemczy już jutro tj. wtorek 16 października 2018 r. o godz. 16.30.

Pomyslodawcą akcji 100 RÓŻ NA STULECIE NIEPODLEGŁEJ,zasadzonych w pasie przy ul. Bolesława Chrobregojest członkini Towarzystwa Miłośników Niemczy i Ziemi Niemczańskiej Stanisława Hermann, z którą akcję przygotowuje także członek Towarzystwa Tomasz Dymny. Inicjatywę poparł Burmistrz Niemczy Grzegorz Kosowski przekazując fundusze na zakup sadzonek, natomiast teren do zasadzenia róż przygotowało Przedsiębiorstwo Komunalne w Niemczy. W związku z tym, że sadzonki dotarły w tym tygodniu do Niemczy, sadzenie musi odbyć się jak najszybciej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych ze szpadlami i konewkami. Zbiórka jutro tj. wtorek godz. 16.30 na rogu ul. Szczytowej i Chrobrego w Niemczy. Organizatorzy: Towarzystwo Miłośników Niemczy i Ziemi Niemczańskej, Burmistrz Niemczy, Przedsiębiorstwo Komunalne w Niemczy.
Tekst: Renata Kukuła