Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza 11 Listopada - Stulecie Niepodległości w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

11 Listopada – Stulecie Niepodległości w Niemczy

Niemczański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do licznego udziału w święcie Stulecia Niepodległości Polski w Niemczy w dniu 11 Listopada 2018 roku.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału dzieci, młodzież, mieszkańców z rodzinami oraz stowarzyszenia.

W tym roku oprócz tradycyjnego składania wiązanek oraz programu artystycznego
zapraszamy do wspólnej parady wokół Rynku z okazji 100- lecia odzyskania niepodległości.

Mamy nadzieję, że niemczańscy uczestnicy przemarszu zaopatrzą się w biało – czerwone gadżety: chorągiewki, kotyliony, balony.

Bardzo prosimy również delegacje mieszkańców o zgłaszanie w NOK składu uczestników delegacji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU