Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Ponad 20 mieszkańców sołectwa Gilów, którzy ukończyli 80 lat, otrzyma 4 grudnia prezenty od Koła Gospodyń Wiejskich. Paczki oczywiście wręczać będzie Mikołaj. A w nich znajdzie się wiele niespodzianek. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Ponad 20 mieszkańców sołectwa Gilów, którzy ukończyli 80 lat, otrzyma 4 grudnia prezenty od Koła Gospodyń Wiejskich. Paczki oczywiście wręczać będzie Mikołaj. A w nich znajdzie się wiele niespodzianek.

 

W paczkach znajdą się ciastka, ciasta, przetwory słodycze oraz inne produkty zrobione lub kupione przez członkinie tej organizacji. Nie zabraknie również świątecznych kartek ze specjalnymi życzeniami. – Chcemy sprawić, aby ten wyjątkowy, świąteczny czas, był również miły dla starszych mieszkańców naszego sołectwa. Paczki na pewno ich ucieszą – mówią zgodnie członkinie koła, które od kilku dni kompletują prezenty, ręcznie zdobią ciastka i wypisują kartki. Wiedzą, że dla wielu mieszkańców Gilowa, których odwiedzą osobiście, już fakt pojawienia się w ich domach, będzie wyjątkowych przeżyciem. – To bardzo dobra inicjatywa. Gratuluje pomysłu i zaangażowania. W tym wyjątkowy czasie nikt nie powinien być sam w domu – podkreśla Jarosław Węgłowski, burmistrz Niemczy.