Swoje wyroby zaprezentowali lokalni rękodzielnicy, producenci żywności oraz Koła Gospodyń Wiejskich, którzy przybyli z bogatą ofertą pięknych dekoracji i pysznych, tradycyjnych przysmaków. Na gości czekały również stoiska przygotowane przez pracowników urzędu oraz radnych, gdzie można było skosztować pysznego bigosu i żurku.
Podczas jarmarku nie zabrakło części artystycznej – występów zespołu GRODZIANIE oraz młodych artystów z Przedszkola Publicznego „Zaczarowany Gród” w Niemczy. Osoby, które chciały spróbować swoich sił w rękodziele, mogły wziąć udział w warsztatach tworzenia stroików wielkanocnych prowadzonych przez Sabinę Krasnodębską i Renatę Kukułę.
Na zakończenie wydarzenia rozstrzygnięto konkurs Palm Wielkanocnych. Komisja konkursowa stanęła przed niełatwym wyborem, jednak po długich obradach wyłoniono zwycięzców, którzy otrzymali nagrody. Miejsce pierwsze przypadło twórcom z KGW Nowa Wieś Niemczańska. Drugie miejsce zajęli twórcy z KGW Gilów i Gola Dzierżoniowska, a na trzecim miejscu ex equo stanęli mali twórcy z grupy Motylki B z Przedszkola Publicznego „Zaczarowany Gród” w Niemczy oraz Judyta Zaraś.






















































