Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski zaprasza organizacje pozarządowe z terenu Gminy Niemcza na spotkanie w dniu 13 X 2021r. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski zaprasza organizacje pozarządowe z terenu Gminy Niemcza na spotkanie w dniu 13 X 2021r.

 

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski zaprasza organizacje pozarządowe, tj. fundacje i stowarzyszenia, w tym kluby sportowe, a także koła gospodyń wiejskich i wszystkie inne niezrzeszone podmioty działające na rzecz mieszkańców naszej gminy na spotkanie w dniu 13 października 2021 r. o godzinie 17.00 do sali Niemczańskiego Ośrodka Kultury.

Tematem głównym, który chcemy omówić na spotkaniu będzie Współpraca Gminy z NGO. Finansowanie zadań statutowych – źródła. Inicjatywa projektowa.
Zainteresowanych zapraszamy do potwierdzenia chęci uczestnictwa w spotkaniu, na adres e mail pracownika ds. organizacji pozarządowych Urzędu Miasta i Gminy Niemcza, którym jest Pan Artur Jakubiec: ajakubiec@um.niemcza.pl

 SERDECZNIE ZAPRASZANY DO UDZIAŁU W SPOTKANIU

W DNIU:  13 x 2021R. GODZ. 17.OO

MIEJSCE: NIEMCZAŃSKI OŚRODEK KULTURY