Home / Aktualności / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: Niemczański Ośrodek Kultury

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Pan Jarosław Węgłowski odwiedził niemczańskich pedagogów

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza
Pan Jarosław Węgłowski
odwiedził niemczańskich pedagogów. Podczas rozmowy, nauczyciele Przedszkola Publicznego w Niemczy przedstawili Burmistrzowi szerokie spektrum zagadnień związanych ze zdalnym nauczaniem, jak również podzielili się wiedzą  w temacie trudności i wyzwań związanych z pracą pedagoga w okresie panującej pandemii.  Nie zabrakło również optymistycznych akcentów- gospodarze spotkania, w swoich wypowiedziach, wskazali jak dużą satysfakcję i ile pięknych chwil przynosi praca z przedszkolakami. W końcowej części spotkania zebrani wskazali, jak ważne jest nauczanie już od najmłodszych lat; albowiem to dzieci stanowią o naszej wspólnej przyszłości, w tym także przyszłości Niemczy.