Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski zaprasza na koncert: NIEMCZA SOLIDARNA Z UKRAINĄ - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski serdecznie zaprasza wszystkich Mieszkańców Gminy Niemcza na koncert NIEMCZA SOLIDARNA Z UKRAINĄ w najbliższą niedzielę 13 marca 2022 r.

Koncert odbędzie się w Niemczańskim Ośrodku Kultury o godzinie 16.00.

Zagra dla nas największe światowe utwory muzyczne Miejska Orkiestra Dęta z Dzierżoniowa pod dyrekcją Dariusza Piechowiaka.

Koncert jest także dedykowany dla Pań z okazji Dnia Kobiet (Dzień Kobiet obchodzony jest – 8 Marca) oraz dla Panów (Dzień Mężczyzny obchodzony jest –  10 marca).  Zapraszamy więc wszystkie Panie i Panów z Gminy Niemcza. W programie także zaplanowany został słodki poczęstunek z niespodzianką.

Podczas koncertu usłyszymy m.in. wiązankę walców Johanna Straussa, wiązanka najpiękniejszej polskiej muzyki filmowej, utwory współczesne jak The Final Countdown z trzeciego albumu zespołu Europe. W organizację koncertu włączył się Niemczański Ośrodek Kultury, 17 Drużyna Harcerska Polana z Niemczy, Urząd Miasta i Gminy w Niemczy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Poniżej plakat