Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Burmistrz zaprasza stowarzyszenia planujące inwestycje turystyczno-rekreacyjne - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Burmistrz zaprasza stowarzyszenia planujące inwestycje turystyczno-rekreacyjne

Twoje stowarzyszenie chce postawić wiatę turystyczną? Udostępnić dla turystów jakieś ciekawe miejsce, albo punkt widokowy? A może wyznakować szlak lub ścieżkę? To spotkanie jest właśnie dla Twojej organizacji.

Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski zaprasza te organizacje pozarządowe, które planują w nowym roku prace inwestycyjne w zakresie turystyki i/lub rekreacji na terenie Gminy Niemcza na spotkanie robocze w najbliższy czwartek (13.12.2018r. o g. 14:00) w niemczańskim ratuszu. Z przyczyn organizacyjnych prosimy, aby każdą z organizacji reprezentowały nie więcej niż 2 osoby. Na spotkaniu poruszane będą wyłącznie tematy dotyczące inwestycji turystyczno-rekreacyjnych, jakie planują poszczególne organizacje. Roboczy plan spotkania: 1. Prezentacja planów inwestycyjnych na rok 2019 przez organizacje pozarządowe. 2. Prezentacja możliwości pomocy ze strony Gminy Niemcza oraz dofinansowania. 3. Dyskusja.