Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Remont Lokalu Mieszkalnego przy ul. Piastowskiej 4 w Niemczy - etap II - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Remont Lokalu Mieszkalnego przy ul. Piastowskiej 4 w Niemczy – etap II

Informujemy, że zakończyły się prace związane z realizacją zadania: Remont Lokalu Mieszkalnego przy ul. Piastowskiej 4 w Niemczy – etap II, na które pozyskaliśmy dotację  ze środków Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji  w ramach „ Programu Integracji Społecznej i Obywatelskiej Romów w Polsce Na Lata 2021-2030”.  Wysokość dotacji 88.37 % całkowitych kosztów realizacji zadania.

Mamy nadzieję, że wyremontowany w ramach projektu lokal mieszkalny, będzie dobrze służył korzystającym.