Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza "Chcesz zostać policjantem? Pomożemy Ci wstąpić w nasze szeregi." - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

„Chcesz zostać policjantem? Pomożemy Ci wstąpić w nasze szeregi.”

Jeszcze w tym roku możesz zmienić swoje życie! Spełnić marzenia z dzieciństwa i zostać funkcjonariuszem policji! 31. grudnia jest ostatnim terminem przyjęć do służby w policji na terenie województwa dolnośląskiego. REKRUTACJA DO SŁUŻBY W POLICJI ODBYWA SIĘ W SPOSÓB CIĄGŁY.

Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

Zostając policjantem, tworzysz ponad 100 – tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian.

Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant, to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie (www.policja.pl) oraz pod numerem telefonu 74-832-22-04, osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, a także w Wydziale Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy ul. Gen. I. Połbina 1 oraz
w siedzibach komend miejskich i powiatowych Policji województwa dolnośląskiego
w razie pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonów:
•713404044
•713403453
•713403508
•713404856

kom. Marcin Ząbek

KPP w Dzierżoniowie