DFRP 2020 – dofinansowanie do budowy sieci wodociągowej wraz z przebudową ujęcia wody w Nowej Wsi Niemczańskiej

Z przyjemnością informujemy, że dnia 28 maja 2020 r. Sejmik Województwa Dolnośląskiego podjął uchwałę nr XVIII/456/20 w sprawie udzielenia z budżetu Województwa Dolnośląskiego pomocy finansowej w formie dotacji celowej gminom wyłonionym w ramach konkursu pn. „Dolnośląski Fundusz Pomocy Rozwojowej 2020”. Dofinansowaniem objęto wyczekiwaną przez mieszkańców inwestycję na terenie Naszej gminy pn.: Budowa sieci wodociągowej wraz z przebudową ujęcia wody w Nowej Wsi Niemczańskiej.