Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Drugi Bieg Tropem Wilczym w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Drugi Bieg Tropem Wilczym w Niemczy

W dniu 4 marca o godzinie 15:00 ruszy drugi w historii Bieg Wilczym Tropem w Niemczy organizowany przez ZHP 17 Drużynę Harcerską "Polana" w Niemczy Bieg rozpoczniemy pod ratuszem na niemczańskim rynku, natomiast zakończymy wspólnym ogniskiem nad Stawem Zamkowym. Trasa biegu wynosi 1963 metry, jest to data symbolizująca śmierć ostatniego Żołnierza Wyklętego. Nie będzie to jednak typowy bieg. Po drodze uczestników czekać będą różne zadania! Zachęcamy do wzięcia wszystkich niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej!

tropem wilczym

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata wpisowego wysokości 10zł na konto Hufca ZHP Łagiewniki na konto Hufca Łagiewniki (nr konta: 08 9575 1014 0030 0139 2000 0010 w tytule przelewu należy wpisać: Imię i Nazwisko, Tropem Wilczym, Niemcza). Pakiet startowy otrzyma pierwsze 90 zarejestrowanych osób! Zapisy na stronie http://bit.ly/2nFFibs lub na miejscu w dzień biegu. Szczegóły na plakacie.

Niemcza-page-001